Hakkımızda

» Ne istediğinizi biliyoruz.

Acartek Teknoloji Çözümleri, bilişim sektörüne çeşitli alanlarda hizmetler vermiş ve Türkiye'nin önde gelen web sitelerine ve altyapı sistemlerine imzasını atan sinerjik bir ekibin, kişilere ve kurumlara daha kaliteli hizmet vermek ve bu alandaki boşluğu doldurmak üzere oluşturduğu seçkin bir teknoloji arge, proje üretim ve pazarlama kuruluşudur.

Acartek Teknoloji Çözümleri, geliştirdiği sistemlerde en güncel teknolojiyi referans alır. Sürekli devam eden gelişmeleri yakından takip eder. Olası iyileştirmeleri portföyünde bulunan müşterilerine iletir ve etkileşimli olarak bunları mevcut sisteme uyarlar.

Acartek Teknoloji Çözümleri , "ne olursa olsun kazanmak" düşüncesinin çok uzağındadır. "Kazandırmak ve kazanmak" fikriyle hareket eder. Mevcut stratejik planlarınıza ait düşüncelerinizi tahmin eder ve başarılı çözümleri fiyat/performans dengesini optimum seviyede tutar. 

» Uzun vadeli ilişkiler.

Acartek Teknoloji Çözümleri müşterileri ile uzun vadede iş yapmayı ister. Bunun için müşterilerinden gelebilecek tavsiyeleri, istekleri ve olası şikayetleri dikkate alır.

Birlikte çalışabilmeyi umut ediyoruz.

Bu site, XHTML destekleyen mobil cihazlarda da sorunsuz görüntülenebilir. Bu site, mobil cihazlarda da sorunsuz görüntülenebilir.

Tüm hakları saklıdır. Acartek Telekomünikasyon ve Bilişim Teknolojileri  Ticaret Ltd. Şti

Bu site en iyi Internet Explorer 7+, Opera 9+, Firefox 2+, Safari 1+ gözatıcılarda görüntülenebilir.